Заняття йогою можуть зашкодити Автор: lesya · Опубліковано: 28.12.2010 13:22 · Розділ: Краса і здоров'я

Хірурги-ортопеди б'ють на сполох: останнім часом дедалі більше людей, які потрапляють на операційний стіл з травмами колін, займаються йогою. За словами фахівців, це відбувається тому, що на сьогоднішній день йога набула стрімкого поширення серед європейців, отож нерідко її починають викладати всі, хто хоче заробити.
Надмірні розтяжки та складні вправи завдають шкоди нетренованим суглобам, що у майбутньому може стати причиною виникнення артриту. Основна проблема полягає в тому, що далеко не всі усвідомлюють важливість та необхідність індивідуального підходу в залежності від рівня фізичної витривалості та гнучкості. В кожного цей рівень особливий, отож лише виходячи з індивідуальних даних організму, можна правильно визначити тривалість підготовчого періоду та його інтенсивність.

Найкраще, коли заняття йогою проводитиме індійський йог (фото взято з сайту yogamir.ru)
Найкраще, коли заняття йогою проводитиме індійський йог (фото взято з сайту yogamir.ru)

Ще один обов'язковий та неодмінний фактор для проведення безпечних занять йогою - кваліфікація викладача. Знайти хорошого вчителя досить- таки складно, навіть у великому місті, де різних шкіл та фітнес-центрів з викладанням цього напряму може налічуватися більше сотні. Найкращий варіант, ясна річ, брати уроки в індійських йогів.

Справка:
Йога в нашей стране, чаще всего, - это особый вид гимнастики, можно сказать умной гимнастики, которая доступна для людей любого возраста. Йога для начинающих - это комплекс упражнений по растяжкам всего тела и его подготовлению к физическим нагрузкам. Школа йоги Крылья совершенства работает как с начинающими детками, так и людьми старшего возраста.

Джерело: www.fittrends.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.