Знайдено карту з вказівкою на місце розташування янтарної кімнати Автор: lesya · Опубліковано: 28.12.2010 13:00 · Розділ: Культура

Відомий у своєму колі німецький колекціонер Андреас Юккерт (Andreas Uckert) цілком випадково придбав секретну карту з вказівкою розташування скарбів Адольфа Гітлера. На цій карті невидимим чорнилом нанесені ініціали фюрера.

Трохи раніше Андреас Юккерт за невелику суму купив цю карту на ринку. Спершу він і сам не розумів, що купує, та віддавна цікавлячись старовинними документами й колекціонуючи їх, все одно придбав цікаву, на його погляд, річ.

Дивовижне зображення, виконане в стародавньому стилі, було позначене орлом і свастикою, отож Юккерт швидко зрозумів, що куплений ним документ - це якась карта.

Однак таємницю цього документа вдалося розшифрувати пізніше: одного разу в будинку Андреаса відключили електрику. Щоб хоч якось орієнтуватися в просторі, син Юккерта запалив свічку.

Вартість скарбів янтарної кімнати сягає трильйонів доларів (фото взято з сайту historic.ru)
Вартість скарбів янтарної кімнати сягає трильйонів доларів (фото взято з сайту historic.ru)

«Проходячи повз карту, він помітив на її поверхні літери, які відсвічували зеленим. З-поміж усіх інших букв вирізнялися ініціали Гітлера, написані німецькою», - розповів Андреас Юккерт в інтерв’ю виданню Austrian Times. Окрім ініціалів Гітлера на карті були ще й таємні послання, теж написані невидимим чорнилом.

Юккерт стверджує, що його карта наведе на слід легендарної янтарної кімнати. Кімната,за словами дослідників, була виготовлена винятково з дорогоцінних матеріалів - бурштину, золота та самоцвітів, і належала колись Петру Великому. Під час Другої світової війни німці викрали вміст кімнати. Незабаром все безслідно зникло через бомбардування союзників у 1945 році.

«Там є золото й діаманти, вартість яких сягає мільйонів, трильйонів доларів», - говорить Андреас Юккерт. Згідно з інформацією, отриманою завдяки ретельному вивченню карти, бурштинова кімната захована в трьох бункерах глибоко під землею неподалік міста Фульда. Тепер Андреас шукає охочих вирушити разом з ним на пошуки скарбів.

Андреас Юккерт раніше притягувався до кримінальної відповідальності за підробку історичних раритетів, та цього разу колекціонер запевняє, що карта справжня. «На превеликий жаль, одного разу я підробив легендарну «Мона Лізу», отож тепер все, що я не роблю, люди одразу ж вважають брехнею. Однак я не все можу підробити!» - підкреслює чоловік в інтерв'ю Austrian Times.

Джерело: http://www.rtkorr.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?