Буркотлива дружина може вкоротати вік власного чоловіка Автор: lesya · Опубліковано: 28.12.2010 12:55 · Розділ: Суспільство

Результати дослідження, проведеного нещодавно спеціалістамі з Данії, встановили, що постійне, систематичне бурчання та невдоволення дружини може значно зменшити тривалість життя партнера.

Результати проведеного дослідження водночас довели, що регулярні суперечки та скандали з коханою людиною майже на шістдесят відсотків збільшують ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи, зокрема інсульту і стенокардії.

Щоденні сварки у сімї скорочують тривалість життя партнерів
Щоденні сварки у сімї скорочують тривалість життя партнерів

На думку вчених, основна причина виникнення таких порушень - перманентний стрес, поява якого пов'язана насамперед з постійними сварками та вимогами серед членів сім'ї. Разом з тим, ризик розвитку різних захворювань серця для людей, вимушених щодня вислуховувати всілякі закиди та критику партнера, зростає незалежно від статі людини. Водночас дані, отримані фахівцями раніше в результаті проведення відповідних експериментів, підтверджують той факт, що у пар, взаємини яких вирізняються спокоєм спокоєм і злагодою, навпаки, хвороби серцево-судинної системи спостерігаються набагато рідше.

Джерело: http://hot-info.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.