Собака зателефонував в в екстрену службу «999» Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.05.2009 12:35 · Розділ: Цікаві факти

Собака, породи золотистий ретрівер, перелякала місцеву поліцію в британському графстві Херефордшир, коли випадково набрала номер екстреної служби «999». Згідно повідомлення, оператор, що прийняла дзвінок, почула приглушені голоси, скавучання і слова: «Виходь зараз же, а то буде гірше. Я попередив». Після цього телефонний зв'язок обірвався. У поліції вирішили, що мова йде про пограбуванні або навіть про спробу вбивства.

Оператор набрала номер, з якого поступив дзвінок, але їй відповіла жінка, вибачаючись за неспокій, спричинений її собакою. Виявляється, тварина стягнула трубку радіотелефону і втекла в сад гризти її. Коли господарі виявили пропажу та кинулися віднімати трубку у собаки, вона залізла під сарай. Поки вона там сиділа та гризла телефон, то випадково набрала цифри 999, і з'єдналась з черговим в поліції.

Слова, які почула оператор, були звернені саме до собаки. Місяць тому британська преса повідомляла ще про один цікавий випадок, який відбувся з іншою собакою, що любила жувати все підряд.

Джерело news.online.ua


Інші новини розділу