Mercedes sprinter виготовлятимуть у Нижньому Новгороді Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 27.12.2010 00:38 · Розділ: Авто-мото

Останній місяць цього року приніс гарну звістку для авто перевізників. Компанія Daimler планує інвестувати близько 100 мільйонів євро у спільне з «Групою ГАЗ» виробництво комерційних мікроавтобусів Mercedes-Benz Sprinter.

Поки що мова йде про крупновузлову зборку, однак з часом там також виготовлятимуть двигуни, коробки передач, трансмісії та інші комплектуючі, якими комплектуватимуться згодом і автомобілі марки «Газель». У 2011 році буде проведено модернізацію та розширення існуючих виробничих потужностей та підготовку персоналу для роботи на новому обладнанні. Щороку планується випускати близько 25000 мікроавтобусів, які реалізовуватимуться та обслуговуватимуться через дилерську мережу Mercedes-Benz. Для порівняння – завод у Дюссельдорфі у рік виготовляє 150000 мікроавтобусів. Керівництво Daimler вважає Росію привабливою для інвестицій країною, яка надає широкі можливості зростання і співпраця з ГАЗом лише підкреслює наміри компанії активно розвиватись на ринку Росії – про це повідоммив голова правління компанії Daimler, Дітер Цетше.

Тюнінгований варіант Mersedes-Benz Sprinter SP5 (Фото з сайту tuningmag.net)
Тюнінгований варіант Mersedes-Benz Sprinter SP5 (Фото з сайту tuningmag.net)

Нагадаємо, що мікроавтобуси марки mersedes sprinter, які у 1995 році замінили собою легендарну лінійку Mercedes-Benz T1 (ці мікроавтобуси виготовлялись із 1977 року і багато з них ще й досі трудяться в якості вантажних мікроавтобусів, або маршрутних таксі), уже майже 15 років успішно використовуються для вантажо-пасажирських перевезень у країнах Європи, Китаї та США, і зарекомендували себе як надзвичайно комфортні, надійні, безпечні та економічні автомобілі, тому користуються великим попитом як на теренах Росії, так і СНД.

Також тішить інформація про можливу модернізацію лінійки автомобілів «Газель» - використання у них розробок компанії Daimler безумовно позначиться на їх якості та надійності.

Джерело: auto.mail.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.