Nissan Micra - ідеальне авто для міста Автор: kseniya_www · Опубліковано: 26.12.2010 12:52 · Розділ: Авто-мото

Звичайно, що Nissan Micra для шанувальників авангардного стилю. Цей незвичайний невеличкий зовні автомобіль з дугоподібним та зігнутим дахом один із самий невеликих в сім'ї Nissan.

Говорячи в деталях про даний автомобіль, відзначимо, що він досить маневрений, порівняно динамічний, оригінальний та яскравий.

Дивно, але про nissan micra можна сказати, що він компактний і одночасно досить вмісткий та об'ємний. Микра відрізняє продуманий підхід до забезпечення безпеки і комфорту. При створенні автомобіля Микра проектувальниками були враховані і використані технології і досягнення сучасного автомобілебудування.

Які переваги цього невеликого автомобіля?

1. Невеликий радіус розвороту (всього 4,5м) робить його "вертким" в щільному потоці автомобілів, високоманевреним в будь-яких ситуаціях на дорозі і, особливо, при парковці.

2. Прекрасний огляд, властивий автомобілю цієї моделі, підвищує рівень його безпеки.

3. Micra оснащений великою кількістю систем, наділяючим його рядом додаткових функцій. Ефективний підсилювач керма, надійні системи безпеки, чіп-ключі, датчики світла і дощу - усе це доступно не лише великим і дорогим автомобілям марки Nissan, але і Nissan Micra.

4. Одне з очевидних достоїнств автомобіля - чуйність двигуна, яку Ви оціните належним чином і на заміській трасі, і в міському автомобільному потоці.

Характеристики Ниссан Микра

На український ринок автомобіль Микра поставляється з двигунами об'ємом в 1,2 і 1,4 літра, потужністю 80л.с. і 88л.с. відповідно. Двигуни оснащені 16-ти клапанною голівкою, двома розподільними валами. У конструкції двигунів передбачена система зміни фаз газорозподілу.

До продажу пропонується 3-х і 5-ти дверні хетчбэки Nissan Micra, що відрізняються економічністю, завдяки розумній витраті палива. Найбільш затребувана комплектація автомобілів : Comfort і Luxury.

Витрата двигуном палива в змішаному циклі (міський - заміський) складає 5,9л/100км для автомобілів потужністю 80л.с., і більше 6л/100км для автомобілів потужністю 88л.с. В якості палива використовується бензин неетильований з октановим числом 95. У двигунах передбачена система зниження токсичності - трирівневий каталізатор.

Гальмівна система автомобіля Микра представляє собою високонадійну конструкцію, що забезпечує плавне і швидке гальмування, застережливе блокування коліс і що виконує електронний розподіл гальмівних зусиль. На автомобілі встановлені системи ABS (антиблокування), EBD(розподіл гальмівних зусиль) і Nissan Brake Assist (система допомоги при екстреному гальмуванні).

Компактний і жвавий Nissan Micra здатний розвивати швидкість більш 167км/ч, показуючи при розгоні пристойну динаміку. Від нуля до 100км/ч автомобіль розганяється за 13,9с. Механізми задніх коліс - барабанні, передні - дискові.

Додаткові опції

Електронні чіп-ключі дозволять відкривати двері, у тому числі і двері багажного відділення, а також заводити автомобіль без установки ключа в замок. При наближенні до автомобіля з чип-ключом на відстань до 80см, двері автоматично разблокировываются.

Ниссан Микра оснащений парковочными датчиками. Для комплектацій Luxury і Tekna доступна система гучного зв'язку Bluetooth Handsfree, керована кнопками, розміщеними на рульовому колесі.

Як відзначалося вище, великою перевагою є установка датчиків світла і дощу. При перших краплях дощу датчики передадуть сигнал, який послужить поштовхом для включення склоочисників в потрібному режимі.

Окремо слід сказати про оснащення салону автомобіля Nissan Micra аудіоустановками. Завдяки спеціальному аудіо-входу надається можливість підключення MP3 - плеєра і DVD -проигрывателя.

Економічність, керованість, маневреність, комфортність - усе це можна сказати про Nissan Micra трьох- або п'ятидверному хетчбэке. Маневреність при парковці і в щільних потоках автомобілів забезпечується усіма механізмами хетчбэка.

Важлива гідність автомобіля - його вантажопідйомність. Хетчбэк Микра здатний перевозити чималий вантаж, оскільки має досить просторий багажний відсік. Завантаження великогабаритних вантажів в автомобіль Микра полегшений завдяки наявності великих дверей в багажне відділення.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.