На що витрачають гроші мільярдери? Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2010 15:20 · Розділ: Суспільство

Редактори журналу Forbes склали рейтинг найдорожчих покупок мільярдерів у 2010 році. Перше місце в рейтингу зайняв російський олігарх і власник футбольного клубу "Челсі" Роман Абрамович. Він у 2010 придбав острів Нова Голландія в Петербурзі, вартість якого сягає $400 млн. Майно Абрамовича оцінюється в $ 11,2 млрд. Мільярдер має намір здійснити тотальну перебудову придбаного острова. На місці складів 18-го століття, на даний час розташованих на острові, незабаром з’являться модні бутіки, художні галереї, ресторани та готелі.

Острів Нова Голландія, куплений Романом Абрамовичем
Острів Нова Голландія, куплений Романом Абрамовичем

Другу позицію в списку зайняв Стівен Коен, відомий колекціонер картин та голова хедж-фонду. Протягом 2010 року Коен витратив $ 145,4 мільйонів на придбання арт-товару. Найпопулярнішими та значущими у даному контексті покупками стали пляшка "Кока-коли" Енді Уорхола і "Прапор" Джаспера Джонсона.

Третє місце в рейтингу належить першому пакистанському мільярдерові Міан Мухаммеду Манш, який витратив $ 95 мільйонів на купівлю ексклюзивного лондонського St. James Hotel & Club.

Далі в рейтингу найдорожчих покупок мільярдерів 2010 значиться найбагатша людина планети за даними видання Forbes - мексиканець Карлос Слім, який у 2010 році купив особняк навпроти музею "Метрополітен" на П'ятій авеню в Нью-Йорку вартістю $ 44 млн. Нафтогазовий магнат Келсі Уоррен придбав найбільше ранчо на території США за 46,5 млн. Приблизно таку ж суму ($ 46 млн) виклав британський ювелір Лоренс Графф за небаченого раніше "Графа рожевого" - діаманта, вага якого сягає 25 карат.

Найкумеднішою покупкою року стало придбання двох грибів-трюфелів власником одного казино в Макао Стенлі Хо. Підприємець виклав $ 330 тисяч за непридатні для приготування страв гриби, не знаючи сам, навіщо це зробив.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.