Деміен Херст створив новий череп, інкрустований діамантами Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2010 15:15 · Розділ: Культура

Британець Деміен Херст, який отримав звання “найдорожчого” художника сучасності, відлив новий череп на кшталт його знаменитого «Заради любові до Бога». Як попередній витвір митця, новий череп відлитий з платини та інкрустований діамантами - білими й рожевими.

Нова робота Херста - череп немовляти, отож його розміри дещо менші розмірів згадуваного нами черепа "Заради любові до Бога». Передбачається, що саме він стане центральним експонатом першої виставки в новій галереї Ларрі Гагосяна у Гонконгу, яка відкриється 18 січня. Представники компанії Херста Science Ltd відмовилися коментувати та розголошувати вартість новоствореного черепа.

ЧерепЗаради
ЧерепЗаради

Череп «Заради любові до Бога» - один з найвідоміших творів Деміена Херста. Він був виготовлений ще у 2007 році, а собівартість матеріалів, використаних під час створення цього неординарного витвору мистецтва, сягпа близько 15 мільйонів фунтів (череп інкрустований більш ніж 8600 діамантами).

У 2008 році Херст продав череп за 50 мільйонів фунтів, причому, за твердженням художника, за витвір заплатили готівкою, тобто ніяких доказів його продажу не було. Більше того, за даними деяких джерел, серед інвесторів, які оплатили покупку, був сам художник.

Джерело: http://zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?