Шопінг чоловічий та жіночий Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2010 11:53 · Розділ: Суспільство

За словами вчених з Мічиганського університету, правильне розуміння того, чому чоловіки та жінки здійснюють купівлю тих чи інших товарів по- різному, може допомогти уникнути утворення надмірних черг у магазинах.

Деніел Крюгер зі школи охорони здоров'я при Мічіганському університеті, опираючись на результати проведених раніше досліджень, зауважує, що жінки, незважаючи на тисячоліття еволюції, продовжують займатися “збиральництвом”. Вони, як правило, відвідують ті ж магазини, де їм раніше вдавалося зібрати непоганий «урожай», по можливості ближче до будинку.

Чоловіки виходять наполювання, жінки ж займаються збиральництвом
Чоловіки виходять наполювання, жінки ж займаються збиральництвом

Пошук засобів проживання - діяльність повсякденна, соціальна і, якщо є така необхідність, вона дозволяє підключати дітей. Жінки мають великий досвід в питаннях вірного вибору кольору, структури та запаху продуктів, які б гарантували безпеку і якість їжі. Вони зазвичай знають, коли «урожай пора збирати», а також коли дозріває новий. Інакше кажучи, жінки краще за чоловіків обізнані, коли надійде в продаж той чи інший товар. Окрім того, жінки значно більше часу витрачають на вибір подарунків.

Чоловіки частіше за все мають на меті придбати щось визначене (в давнину - вполювати мамонта). Вони планують прийти, побачити, купити й одразу ж піти геть. Дітей «на полювання», як правило, не беруть - по- перше, це небезпечно, а по- друге, діти значно обмежують швидкість пересування.

Разом з тим, Крюгер не виключає, що запропоновані ним моделі шопінгу підходять далеко не всім без винятку, однак певні та досить- таки окреслені тенденції простежуються.

Джерело: http://www.innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.