Новий Volkswagen Jetta за відмову від кави Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2010 11:44 · Розділ: Авто-мото

Рекламу нової моделі Volkswagen розмістили на гігантських склянках кави. Рекламна кампанія покликана переконати мешканців Канади, що купівля машини вимагає не більших затрат, аніж склянка улюбленої кави, випитої зранку.

У Канаді появу нового Volkswagen Jetta розрекламували за допомогою гігантських склянок з- під кави, на яких вартість автомобіля зіставили з ціною на каву- латте.

Відмовившись від кави, можна придбати автомобіль (фото взято з сайту palmhavas.ca)
Відмовившись від кави, можна придбати автомобіль (фото взято з сайту palmhavas.ca)

Кожному мешканцю Канади пропонується стати власником нового автомобіля, виплачуючи по 199 доларів протягом 48 місяців. "Ваш Volkswagen Jetta за ціною двох латте на день", - говорить слоган реклами.

Кампанію з реклами нової моделі авто розробили представники канадського агентства з питань надання рекламних послуг Palm + Havas.

Говорячи про цікаву та оригінальну рекламу нагадаємо, що в серпні компанія Coca-Cola встановила на діючому гейзері в Португалії модель пляшки свого тоніка Schweppes.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.