Microsoft в рамках міжнародного конкурсу пропонує студентам вирішувати найважливіші світові проблеми Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2010 13:50 · Розділ: Суспільство

Представники корпорації Microsoft оголосили про створення "банку" соціально важливих ідей Solve This Imagine Cup, який покликаний залучити студентів до вирішення найгостріших та найактуальніших світових проблем сучасності. Тепер учні з різних країн світу в рамках Imagine Cup зможуть взяти участь у розробці інноваційних високотехнологічних рішень тих чи інших завдань та проблем, якими на сьогоднішній день займаються міжурядові, громадські та некомерційні організації.

Серед організацій, які висловили бажання взяти участь у проекті - NetHope, «Програма розвитку ООН» (ПРООН), «Організація ООН з питань промислового розвитку» (ЮНІДО), «Програма ООН у справах молоді», «Всесвітня продовольча програма» (ВПП), «Продовольча і сільськогосподарська організація» (ФАО), «Всесвітня організація охорони здоров'я» (ВООЗ), «Програма ООН з питань захисту навколишнього середовища» (ЮНЕП), «Агентство міжнародного розвитку США», а також нью-йоркська некомерційна організація Robin Hood Foundation.

Представники та члени міжурядових і громадських організацій часто стикаються з різними труднощами в таких сферах та галузях суспільного життя, як освіта, захист навколишнього середовища та всесвітня охорона здоров'я. В Microsoft переконані, що і нформаційні технології допоможуть розширити географію та доступність послуг, краще вивчити потреби людей.

Студенти зможуть втілити власні ідеї та проекти в життя в рамках конкурсу Solve This Imagine Cup (фото взято з сайту microsoft.com)
Студенти зможуть втілити власні ідеї та проекти в життя в рамках конкурсу Solve This Imagine Cup (фото взято з сайту microsoft.com)

Організації, які братимуть участь у проекті, пропонують студентам розробити технологічні рішення для навчання дітей читанню та письму в ранньому віці; онлайн-систему управління знаннями, або «онлайн-кампус», який міститиме освітній контент та матиме віртуальні навчальні аудиторії з різних дисциплін (така система дозволила б викладачам взаємодіяти зі студентами в режимі віддаленого доступу); мобільні та стаціонарні пристрої, які могли б знімати та передавати відео в режимі реального часу з віддалених областей або в складних умовах; інтегровану платформу для спільної роботи та комунікацій, яка залучала б молодь до роботи над створенням та удосконаленням міжнародних соціальних проектів тощо.

«Конкурс Imagine Cup орієнтований на студентів, які виявляють щирий інтерес та зацікавленість соціально значущими питаннями, люблять вирішувати складні завдання та добре ознайомлені з інформаційними технологіями, - зауважує Памела Пассман, віце-президент Microsoft з міжнародних проектів (Global Corporate Affairs). - Проект Imagine Cup Solve This не лише полегшує студентам пошук ідей для власних напрацювань, але й підключає їх до діяльності міжнародних та громадських організацій, які відчувають потребу в нових підходах і рішеннях. Така співпраця - яскравий приклад того, що конкурс дозволяє студентам не лише проявити свої здібності, але й надає чудову можливість змінити світ на краще».

На даний час студенти можуть зареєструватися для участі в Imagine Cup 2011 та переглянути список проблем, які їм пропонують вирішити громадські та міжурядові організації. Разом з тим, Microsoft планує збільшувати кількість учасників програми Imagine Cup та має намір залучити до співпраці ще більше громадських організацій.

За даними Microsoft, протягом 9 років існування Imagine Cup перетворився на масштабний міжнародний конкурс, в якому беруть участь понад 325 тис. студентів зі 100 країн світу. Зазвичай студенти окреслювали проблему, яку планували вирішувати в процесі роботи, виходячи з особистих інтересів та результатів спеціально проведених досліджень, керуючись водночас Цілями розвитку тисячоліття, викладеними ООН. Тепер ці проблеми будуть доповнюватися завданнями в рамках проекту Imagine Cup Solve This. Беручи участь у конкурсі Imagine Cup, учні здобувають нові знання та навички, знаходять друзів, а також отримують унікальну можливість змінити світ на краще. Міжнародний фінал конкурсу Imagine Cup 2011 відбудеться в Нью-Йорку з 8 по 13 липня.

Джерело: http://corp.cnews.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.