Шоколад вилікує від хронічного кашлю Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2010 12:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Британським ученим експериментальним шляхом вдалося з'ясувати, що найкращими ліками від хронічного кашлю є... шоколад. Згідно з результатами, отриманими в процесі проведення відповідного кваліфікованого дослідження, какао-боби, які є основою для виготовлення цього улюбленого багатьма десерту, містять особливі речовини, що допомагають не лише запобігти подразненню слизових оболонок, але й усунути саму причину виникнення кашлю. Згідно з даними статистики, щорічно у Великобританії кашель виявляють у близько 7,5 мільйонів осіб.

Кашель потрапляє до розряду хронічного в тому випадку, якщо дане захворювання не виліковується протягом двох тижнів. В процесі виготовлення більшості відомих на сьогоднішній день препаратів у якості основного активного компоненту використовується кодеїн, який належить до класу наркотичних речовин. На думку медиків, такі ліки не слід використовувати дівчатам, які не досягли 18 років, оскільки негативні наслідки прийому цих препаратів значно перевищують лікувальний ефект, що й підштовхнуло вчених до пошуку альтернативних рішень.

Речовини, які містяться в какао- бобах, вилікують від кашлю
Речовини, які містяться в какао- бобах, вилікують від кашлю

За словами керівника нового дослідження професора Еліна Моріса, в какао-бобах міститься велика кількість теоброміну, який бореться з підвищенням тонусу блукаючого нерва, що є однією з основних причин виникнення хронічного кашлю. На даний час вченим вже вдалося розробити лікарський препарат на основі даної речовини, який продається зараз на території Південної Кореї. За даними медиків, позитивний ефект може мати й звичайне вживання шоколаду, однак перед тим, як лікуватися цими солодощами, необхідно точно визначити оптимальне дозування.

Джерело: http://www.med2.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.