Принца Уїльяма та Кейт Міддлтон виготовили з пластмаси Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2010 11:11 · Розділ: Суспільство

Найближчим часом у Великобританії в продаж надійдуть набори іграшок, виготовлених спеціально до дня святкування майбутнього весілля принца Уїльяма та Кейт Міддлтон.

Невеликі пластикові фігурки зображують членів королівської сім'ї - королеву Єлизавету II та її чоловіка принца Філіпа, гвардійців, пса породи коргі та самих Уїльяма й Кейт у весільному вбранні. Ляльки, прототипами яких і є принц та його обраниця, сидять у візку, вітаючи публіку.

Принц та його обраниця вітають публіку
Принц та його обраниця вітають публіку

Передбачається, що придбати такий оригінальний набір сувенірних ляльок, покликаних увіковічнити основні події та відобразити головні постаті на майбутній церемонії з нагоди весілля принца Уїльяма і Кейт Міддлтон, кожен охочий зможе вже у лютому 2011 року. Вартість набору становитиме 15 фунтів стерлінгів (близько 18 євро). На сьогоднішній день колекційні іграшки, призначені для покупців, котрим виповнилося 18 років, можна придбати в разі здійснення попереднього замовлення.

Принц Уїльям та Кейт Міддлтон, роман яких триває вже протягом кількох років, оголосили про власні заручини в листопаді 2010 року. Церемонія одруження цієї молодої та популярної пари відбудеться в Лондоні 29 квітня 2011 року.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.