Всюди процвітає корупція Автор: lesya · Опубліковано: 22.12.2010 13:45 · Розділ: Суспільство

Згідно з результатами опитування, проведеного Міжнародною громадською спільнотою з питань боротьби з корупцією Transparency International, 56% респондентів вважає, що світ загалом став корумпованішим, аніж 3 роки тому. Найкорумпованішими інститутами та установами громадяни різних країн світу вважають політичні партії. Слідом за ними йдуть релігійні організації. У 2004 році їх звинувачували в корупції лише 24% респондентів, а на сьогоднішній день, за даними BBC News, в нечесності політиків та релігійних діячів впевнені 53% усіх опитаних.

Так, за результатами опитування, проведеного BBC, з'ясувалося, що корупція на даний час є найбільш обговорюваною та найактуальнішою суспільною проблемою в цілому світі. Кожний п'ятий респондент зазначає, що протягом останнього місяця він обов'язково в розмові з друзями чи близькими піднімав тему корупції. Обговорення корупції стало популярнішим, ніж бесіди, присвячені змінам клімату, бідності, безробіттю, зростанню цін на продукти харчування та пальне тощо.

Найкорумпованішими за результатами опитування виявилися політики та релігійні діячі
Найкорумпованішими за результатами опитування виявилися політики та релігійні діячі

Таким чином, сакраментальний вираз князя О. Д. Меншикова про те, що всі крадуть, актуальний, як виявляється, й сьогодні. Та якщо кожен з нас навчиться думати про інших, турбуючись про себе в міру необхідного, і якщо ми нарешті усвідомимо наш взаємозв'язок як об'єктивний закон єдності природи, крадіжки та корупція зникнуть з нашого життя назавжди. Адже якщо немає закону всередині, то немає його й зовні.

Джерело: http://kabmir.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.