У Словенії розпочали виготовлення ексклюзивного крижаного вина Автор: lesya · Опубліковано: 22.12.2010 12:58 · Розділ: Події у світі

Холодна морозяна погода дозволила виноградарям Словенії приступити до виробництва крижаного вина. В одному з регіонів республіки на початку цього тижня було зібрано близько 700 кілограмів замерзлих ягід, з яких вдалося отримати близько 130 літрів винної сировини.

Згідно зі стародавнім рецептом, для приготування крижаного напою виноградні грона слід залишити на лозі до настання перших стійких морозів. Цукор та інші розчинені речовини, на відміну від води, в ягодах не замерзають, що дозволяє вичавлювати із замороженого винограду значно концентрованіший сік.

Сік, отриманий із замороженого винограду, характеризується набагато насиченішим смаком (фото взято з сайту alky.su)
Сік, отриманий із замороженого винограду, характеризується набагато насиченішим смаком (фото взято з сайту alky.su)

В результаті отримується набагато солодше вино з насиченим та вишуканим смаком, але в невеликій кількості. Так, для приготування 350 мілілітрів крижаного напою необхідно переробити 13-15 кілограмів ягід.

Вперше крижане вино виготовили у Франконії (Німеччина) у 1794 році, коли після несподіваних заморозків, які, здавалося б, знищили урожай, винороби вирішили все одно вичавити сік з винограду. Найкращого та найвишуканішого смаку крижане вино набуває через декілька років після виготовлення.

Джерело: http://www.izvestia.ru/


Інші новини розділу