Мобільні телефони перетворяться у... енергетичну зброю Автор: lesya · Опубліковано: 22.12.2010 12:13 · Розділ: Нові технології

Британські вчені розробили діючу модель плазмової антени, яку планується використовувати в найрізноманітніших пристроях мобільного зв'язку нового покоління. Окрім того, за твердженням спеціалістів, винахід може використовуватися військовими в процесі створення енергетичної зброї.

Плазмова антена PSiAN (Plasma Silicon Antenna) - це своєрідний чіп з кількома десятками тисяч діодів. В робочому стані ці діоди оточують себе хмарою електронів, розмір якої сягає однієї десятої міліметра. Кожне таке електронне скупчення є своєрідним дзеркалом для радіохвиль надвисокої частотності. Вмикаючи одні групи діодів та вимикаючи інші, можна фокусувати випромінювання у вузький промінь, змінюючи при цьому його напрям. Працювати така антена зможе в діапазоні 1-100 ГГц. В таких умовах звичайні антени вже не парцюватимуть, оскільки сигнал згасатиме надто швидко.

Від уже існуючих на сьогоднішній день плазмових антен - газових - PsiAN вигідно відрізняється габаритами та порівняно низькою вартістю виробництва. Перевага її також у відсутності рухомих частин. Нову плазмову антену без зайвих зусиль можна буде вмонтувати в мобільний телефон та використовувати для роботи з наступним поколінням системи Wi-Fi - Wi-Gig - яка зможе передавати не 54 Мб за секунду, а від 1 до 7 Гігабіт. Ще одна перевага такої антени полягає в тому, що вона набагато безпечніша, ніж популярні та поширені сьогодні антени, оскільки спрямований промінь характеризується нижчим рівнем НВЧ-випромінювання.

Розробники стверджують, що плазмова антена зробить революцію в середовищі високошвидкісних безпровідникових комунікаціях, водночас вона може стати основою для створення мініатюрних радарів та навіть для виготовлення нових поколінь енергетичної зброї.

Нова плазмова антена вміститься в мобільному телефоні (фото взято з сайту horoshienovosti.com.ua)
Нова плазмова антена вміститься в мобільному телефоні (фото взято з сайту horoshienovosti.com.ua)

Так, за даними творців винаходу, потенційно антена може випромінювати так звані «промені болю». Ці випромінювання частотою 64 ГГц поглинаються шкірою жертви, завдаючи їй нестерпного болю без нанесення серйозних ушкоджень. Та якщо існуючі на даний час системи являють собою громіздкі апарати, встановлені на спеціальній вантажівці, то з появою мініатюрних і потужних твердотільних плазмових антен енергетичну зброю можна буде сховати в звичайному мобільному телефоні.

Нещодавно подібну зброю майбутнього згадували в спеціальній доповіді фахівці Пентагону, яка присвячувалася найвірогіднішим варіантам терористичних загроз найближчого десятиліття. Окрім больової енергетичної зброї, на думку американських військових, вороги демократії цілком ймовірно можуть застосовувати електромагнітні бомби, смертельні віруси, а також «розумний пил».

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.