Нерозумні жінки частіше отримують задоволення від сексу Автор: lesya · Опубліковано: 21.12.2010 11:38 · Розділ: Цікаві факти

Лікарі- сексологи нещодавно провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що розумні представниці прекрасної статі найчастіше характеризуються наявністю цілої низки комплексів сексуального змісту.

В процесі дослідження було проведено опитування, в якому взяло участь 1,5 тисячі жінок віком від 14 до 44 років. Виявилося, що у найрозумніших респонденток спостерігалася ціла низка комплексів щодо інтимних відносин. 55% опитаних жінок з дипломом про вищу освіту не могли похвалитися тим, що отримують задоволення від сексу. В них було безліч комплексів, до того ж представниці цієї категорії жіноцтва далеко не завжди отримували оргазм під час сексу.

Нерозумні жінки частіше отримують задоводення від сексу (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Нерозумні жінки частіше отримують задоводення від сексу (фото взято з сайту liveinternet.ru)

Дослідники дійшли висновку, що ймовірність отримання оргазму в багатьох жінок обернено пропорційна їхньому IQ. Отже, чим розумніша жінка, тим важче їй досягти піку задоволення. Водночас жінки, які здобули всього лише середню освіту, задоволені своїм сексуальним життям в 70% випадків. Сексологи поки що не можуть пояснити причинний зв'язок даної тенденції.

Джерело: http://www.today.kz/ru


Інші новини розділу