Клавіатура - сприятливе середовище для розповсюдження бактерій Автор: lesya · Опубліковано: 21.12.2010 10:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно з’ясувалося, що робота за комп'ютером небезпечна для здоров'я - за даними британських епідеміологів на клавішах вашої клавіатури може виявитися в п'ять разів більше бактерій, ніж у громадському туалеті.

Мікробіологи дослідницької групи Kingmoor Technological Services в Карлайсл в процесі дослідження перевірили чистоту комп'ютерних клавіатур в офісах. Виявилося, що практично на всіх клавіатурах було в п'ять разів більше бактерій, ніж на ручках і сидіннях громадських туалетів.

На кнопках клавіатури міститься дуде багато шкідливих бактерій (фото взято з сайту novate.ru)
На кнопках клавіатури міститься дуде багато шкідливих бактерій (фото взято з сайту novate.ru)

Більшість розглянутих клавіатур стали притулком майже 150 інфекційним бактеріям, а на деяких із них були виявлені віруси стафілокока, шкірні віруси та бактерії, які викликають харчове отруєння. Разом з тим в процесі проведення експерименту медики помітили, що 11% офісних службовців ніколи не чистили робочу клавіатуру, 46% дезінфікують її менше одного разу на місяць і лише 29% всіх опитаних регулярно протирають комп’ютерні клавіші спеціальним засобом на основі спирту. Значна кількість патогенних мікробів передається шляхом ручного контакту, стверджують імунологи, тому важливо утримувати в належній чистоті предмети щоденного використання, такі як, приміром, телефонні трубки, дверні ручки та офісне обладнання.

Джерело: http://news.siteua.org/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.