Відтепер звичайний дотик змінюватиме перебіг подій кінофільму Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2010 16:23 · Розділ: Кіно

Цього року премією за технічні інновації на Berkeley Video and Film Festival було нагороджено унікальний фільм, створений професором Ніцаном Бен Шауле з Тель-Авівського університету.

Фільм називається "Турбулентність", події в ньому зосереджені навколо трьох ізраїльських друзів, які вперше за 20 років зустрічаються в Манхеттені. Однак це не звичайна кінострічка - під час перегляду ключових моментів фільму глядач може спостерігати деякі "інтерактивні елементи", що з'являються на екрані. Приміром, в одній зі сцен персонаж може надіслати коротке повідомлення, його стільниковий телефон почне світитися. Якщо глядач бажає, щоб герой відправив це повідомлення, він просто торкається телефону, який світиться.

Глядач може самостійно обрати бажану частину сценарію
Глядач може самостійно обрати бажану частину сценарію

Крім того, що глядачі мають можливість самостійно обрати наступну частину історії, вони також можуть повернутися в певний момент фільму та вибрати інший варіант сценарію. Фільм триває 83 хвилини без будь-якої взаємодії. У разі взаємодії, тривалість фільму може сягати від 1 до 2 годин. Кінострічку можна відтворювати на ПК, пристроях з сенсорними екранами або відеоплеєрах літаків.

Бен Шауль стверджує, що на створення свого шедевру його надихнули такі роботи, як Sliding Doors і Run Lola Run, фільмами, які змушують міркувати про життя та варіанти дій в певні моменти. Разом з тим він відзначив, що ці фільми все одно "не дозволять вам відчути на собі відповідальність критичних моментів прийняття рішень."

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.