В Британії знайдено монету майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2010 16:07 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями британська студентка Сара Легг знайшла серед дрібних монет, які отримала на здачу за оплачений обід у коледжі, монету «з майбутнього». За даними The Daily Mail, напис на 50 пенсах засвідчує той факт, що монета була викарбувана в 2011 році.

«Я звернула на цю монету увагу через те, що вона виглядала новою та блищала. Розглянувши її як слід, я помітила, що вона викарбувана в 2011 році. Очевидно, представники нашого Королівського монетного двору в чомусь схибили», - зазначила Легг. За словами дівчини, вона найближчим часом має намір продати монету колекціонерам та за виручені кошти оплатити навчання.

Британська студентка знайшла монету за 2011 рік
Британська студентка знайшла монету за 2011 рік

У Королівському монетному дворі Великобританії в свою чергу пояснили, що монети походженням «з майбутнього» досить- таки рідко, та все ж іноді трапляються серед звичайних грошей. Представники монетного двору повідомили, що гроші, датовані 2011 роком, почали випускати ще в жовтні 2010 року і поступово вводитимуть їх в обіг.

Монета, знайдена Сарою Легг, незвичайна не лише тим, що вона «з майбутнього», а й тим, що ця монета - із серії, присвяченої Олімпіаді-2012, яка відбудеться в Лондоні.

Джерело: news.rambler.ru


Інші новини розділу