Стань ді-джеєм з Virtual DJ Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2010 07:55 · Розділ: Нові технології

Virtual DJ - кращий інструмент мікшування MP3 в режимі реального часу. Програмою зможуть користуватися як новачки, так і досвідчені ді-джеї. Це справжня знахідка для поціновувачів музичної творчості.

Ідеально простий інтерфейс Virtual DJ оснащений лише однією панеллю мікшування, яка містить цілу низку висококласних, професійних інструментів і функцій, забезпечуючи цим самим можливість демонстрації електронної музики та відео відмінної якості друзям, менеджерам клубів та гостям.

Неперевершена практичність цієї DJ-програми, наочні параметри її автоматики та точність налаштування вручну - справжня знахідка для творчості. Більше того, Virtual DJ автоматично розрізняє та розпізнає стилі музики, адаптуючись до її темпу, висоти звуку, тональності, або вказуючи на необхідність ручного налаштування інструментів. Завдяки своїй простоті Virtual DJ отримала друге місце серед DJ-програм: мінімалістичний дизайн та велика кількість її інструментів забезпечують можливість створення найскладніших міксів. За продуктивністю VDJ законно займає другу позицію після TRAKTOR Duo, поступаючись йому відсутністю декількох функцій.

Програма надзвичайно проста в користуванні та водночас виконує всі необхідні функції (фото взято з сайту samlab.ws)
Програма надзвичайно проста в користуванні та водночас виконує всі необхідні функції (фото взято з сайту samlab.ws)

Такої наочної автоматичної настройки, як у Virtual DJ, немає практично в жодній програмі. Знайти та завантажити музику в базу даних можна безпосередньо з Інтернету. За допомогою даної функції здійснюється пошук та завантаження тих композицій, які відсутні в репертуарі користувача.

Окрім підтримки плейлистів iTunes, в VDJ вбудовано спеціальний кодер для конвертації з CD в MP3, здатний стискувати звук з високою точністю. Прослуховування та перегляд пісень здійснюється як в інтерфейсі Cover Flow, так і в текстовому режимі, а сама музична база передбачає функцію пошуку та сортування файлів як в ручному, так і в автоматичному режимі за їхнім розташуванням на жорсткому диску або в плейлисті.

Завантаження плейлиста відбувається безпосередньо з програми. Після цього VDJ плавно перемикається між треками, підбираючи ритм ударів за допомогою нового алгоритму FAME та автоматично підраховуючи й синхронізуючи показники BPM. Навіть в разі використання автоматичного режиму різноманітні ефекти вбудовуються в трек без запізнень.

Програма VDJ повністю сумісна з бібліотеками та плейлистами iTunes, а також іншими звуковими форматами, зокрема MP3, WAV, ID3 і т.д. Більше того, програма підтримує Unicode - це означає, що всі зарубіжні композиції в ній відтворюються без докладання зайвих зусиль. Функція автоматичної заміни для жорстких дисків без проблем залучає файли, які знаходяться на зовнішньому жорсткому диску. Програма також підтримує введення з зовнішніх контролерів і MIDI-пристроїв.

В додаток вбудована спеціальна функція запису готових файлів, є можливість безпосередньої трансляції DJ-сетів в Інтернеті. Публікація гарячих хітів на YouTube не вимагає докладання особливих зусиль. Окрім того, в VDJ є підтримка караоке. В межах даної функції VDJ відтворює CDG + MP3 файли, читаючи звук, графіку та ZIP-файли. Якщо підключити комп'ютер до зовнішнього відеодисплею, вечірка з улюбленою музикою та кліпами обов’язково матиме успіх.

Неперевершена продуктивність Virtual DJ забезпечується за рахунок автоматичної настройки. Для VDJ характерне поєднання мінімалізму в інтерфейсі та максималізму в функціональності. Ідеальна відповідність ефектів музиці забезпечується чутливістю плагінів до частоти ударів, автоматичною підгонкою ритму та автоматичною функцією повторювання треків.

Разом з тим VDJ забезпечує повноцінну допомогу своїм користувачам. Незалежно від природи питання, відповідь на нього завжди знайдеться в офіційних інструкціях користувача, доступних як в Інтернеті, так і при оформленні замовлення на диск з програмним забезпеченням, в темах Інтернет-спільноти, де опубліковано безліч інструкцій, у співробітників технічної підтримки та завдяки радіослужбі компанії.

Таким чином, унікальні можливості VDJ, що реалізовуються за допомогою її висококласних інструментів і функцій в інтуїтивному й простому інтерфейсі, забезпечать грунт для творчої реалізації та визнання діджейського таланту в стінах власного будинку, на весіллі у родичів чи в Інтернеті.

Джерело: http://www.newestsoft.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.