Як сподобатися незнайомцеві Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2010 07:42 · Розділ: Суспільство

За даними психологів, людина формує власне уявлення щодо привабливості іншої людини протягом семи секунд. Саме стільки часу нам потрібно для того, щоб оглянути особу, яка знаходиться перед нами, та зрозуміти, подобається вона нам, чи ні.

«Це неусвідомлений процес, - стверджує психолог Лінда Блейр з Великобританії. - Однак така оцінка корінням сягає глибокого минулого людства, коли людство просто не мало права приймати помилкові рішення у виборі партнерів».

Експерти в сфері психології розробили певний набір правил, дотримання яких сприятиме успішному проходженню «семисекундного» тесту. Отже для того, щоб встигнути справити якнайкраще враження на незнайому людину, слід дотримуватися відповідних правил:

1. До моменту зустрічі треба встигнути привести нервову систему в порядок. Дихайте глибоко, відновіть спокій, адже хвилювання добре помітне оточуючим.

2. Не сутультеся! Це допоможе вам виглядати впевненіше. Розслабте м'язи.

3. Не забудьте також вимкнути мобільний телефон або перевести його у беззвучний режим.

4. Посміхайтеся! Коли ви посміхаєтеся, то навіть незнайомі люди зазвичай посміхаються вам у відповідь.

5. Якщо ж ви виглядатимете сумними та втомленими, то інші вирішать, що ви такі й є в повсякденному житті та роботі.

6. Тримайте сумочку в лівій руці, права повинна бути готовою для рукостискання.

Незнайомець складає про нас враження протягом перших семи секунд зустрічі (фото взято з сайту segodnya.ua)
Незнайомець складає про нас враження протягом перших семи секунд зустрічі (фото взято з сайту segodnya.ua)

7. Ні в якому разі не переступайте меж особистого простору людини. Пам'ятайте про зону комфорту, яка в середньому дорівнює довжині витягнутої руки. На меншу відстань до людини краще не підходити.

8. Використовуйте відкриті жести, не схрещуйте руки на грудях.

9. Переконайтеся, що ви одягнені належним чином. Не переборщіть з макіяжем та парфумами.

Джерело: http://www.goodhouse.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.