Названо найкращі авто 2011 модельного року Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2010 08:51 · Розділ: Авто-мото

Цими днями організатори щорічного конкурсу "Північноамериканський автомобіль року" оприлюднили список із шести фіналістів, які були обрані членами журі. За даними The Detroit News до складу журі увійшло 49 журналістів із США та Канади, що спеціалізуються на автомобільній тематиці.

Згідно з рішенням членів журі, серед легкових автомобілів за звання кращої моделі 2011 року в Північній Америці боротимуться електрокар Nissan LEAF, що вже став "Автомобілем року-2011" в Європі, а також гібрид Chevrolet Volt і седан Hyundai Sonata, запропонований як у бензиновій, так і в гібридній модифікаціях.

Jeep Grand Cherokee увійшов до списку фіналістів
Jeep Grand Cherokee увійшов до списку фіналістів

З- поміж позашляховиків до фіналу дійшли Dodge Durango, Ford Explorer і Jeep Grand Cherokee, який за результатами опитування, проведеного серед журналістів провідних автомобільних інтернет-видань США, став кращим автомобілем року.

Переможця конкурсу, який проводиться вже увісімнадцяте, буде оголошено 10 січня 2011 року на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.