Обзор рынка мобыльных телефонов Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.12.2010 18:57 · Розділ: Нові технології

Самые популярные мобильные телефоны ноября, по версии компании Krusell, обнаруживают прочные позиции в ТОП-10.

С учетом того, что рейтинг бренда, создаваемый по результатам сбыта чехлов к мобильным телефонам, практически не изменился с октября. Единственным новейшим его персонажем является мобильный телефон Nokia N8.

Поступивший в продажу этой осенью финский Symbian-смартфон N8 поначалу показал себя чрезвычайно отрицательно: проявляющиеся один за другим изъяны немало испортили репутацию флагманской новинки. Однако уже в ноябре мобильный телефон Nokia N8 представлен в десятке самых распространенных телефонов - вдобавок сразу на пятой позиции. А в начале декабря аналитики сообщают о активно возрастающей потребности на телефон в Европе. Представляя рейтинг самых известных телефонов, имеется возможность упомянуть сохранившиеся позиции смартфона Apple iPhone 4.

Недорогой, водонепроницаемый и ударопрочный мобильный Nokia 3720 Classic также остался на второй позиции рейтинга, как и телефон Samsung I9000 Galaxy S - на третьем месте. Nokia C5, по версии Krusell, пока что обгоняет функциональный смартфон Nokia N8. Мобильный аппарат Nokia 2730 Classic, быстро прорвавшийся на пятую ступеньку рейтинга известности в октябре, также быстро оттуда и вылетел. Вдогонку за ним - на девятую позицию, отправился Nokia 6303 Classic, уступив место тайваньскому смартфону HTC HD2.

Иные конфигурации есть возможность оценить в рейтинге. Рейтинг особенно распространенных телефонов в ноябре 2010 г. (по версии компании Krusell)

1. (1) Apple iPhone 4

2. (2) Nokia 3720 Classic

3. (3) Samsung I9000 Galaxy S

4. (4) Nokia C5

5. (-) Nokia N8

6. (7) HTC HD2

7. (8) Nokia E52

8. (9) Nokia 6700 Classic

9. (6) Nokia 6303 Classic

10. (-) HTC Desire HD

Лидеры ТОП-10 модных мобильных аппаратов ноября не изменились. Останутся ли они там в декабре и войдут ли в горячую десятку новые модели - покажет время и предприимчивость европейских покупателей.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.