"Люди в чорному" напали на банк Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2010 12:24 · Розділ: Життя

Знаменитий голлівудський актор Ріп Торн, який здобув популярність завдяки виконанню ролі у фільмі «Люди в чорному», був засуджений до 2,5 років умовного ув'язнення за збройний напад на банк в Коннектікуті, здійснений в нетверезому стані.

Разом з тим суд Коннектикуту засудив Торна до 3 років випробувального терміну. Знаменитості заборонили носити зброю, зобов'язавши проходити спеціальні тести на виявлення вмісту наркотиків та алкоголю в крові підсудного, причому тест можуть провести в будь-який момент, коли цього вимагатимуть представники влади.

Знаменитого актора засудили до 2,5 років увязнення
Знаменитого актора засудили до 2,5 років увязнення

У вівторок на засіданні суду 79-річний актор сам визнав власну провину. Йому пред'явили звинувачення в кримінальному правопорушенні, загрозі життю та несанкціонованому носінні вогнепальної зброї в стані алкогольного сп'яніння. Під час винесення вироку прокурори враховували вік підсудного та той факт, що він перебував у нетверезому стані.

Ріп Торн був арештований 29 січня в холі банку. У нього знайшли заряджений пістолет, хоча дозволу на носіння зброї в актора не виявилося.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.