McDonald's зваблює дітлахів іграшками Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2010 12:20 · Розділ: Суспільство

За даними газети Los Angeles Times, цими днями представники наукового центру захисту громадських інтересів (Center for Science in the Public Interest, CSPI), некомерційної освітньої та правозахисної організації США, подали до суду позов на мережу ресторанів швидкого харчування McDonald's.

Претензії CSPI пов'язані з комплексними обідами Happy Meal, які передбачають використання іграшок. В організації вважають, що саме за допомогою іграшок McDonald's заохочує дітей до вживання шкідливої та жирної їжі.

Всередині листопада стало відомо, що юристи CSPI готують позов на компанію McDonald's. Разом з тим представники влади Сан-Франциско мають намір ввести відповідні обмеження на продаж комплексних дитячих обідів у всіх ресторанах швидкого харчування, в тім числі й у McDonald's. Таким чином, починаючи з грудня 2011 McDonald's не зможе продавати обіди Happy Meal, якщо не включить до їх складу фрукти та овочі.

Мережу ресторанів швидкого харчування McDonalds звинувачують у спонуканні дітей до вживання шкідливої їжі
Мережу ресторанів швидкого харчування McDonalds звинувачують у спонуканні дітей до вживання шкідливої їжі

У свою чергу представники McDonald's визнали, що рішення влади Сан-Франциско може розглядатися як своєрідна маніпуляція споживачами та не сподобається городянами, для яких Happy Meal - це насамперед спільна розвага для дітей і дорослих. Після того, як з’явилася інформація про подання позову CSPI, представники McDonald's заявили, що “пишаються” обідами Happy Meal, отож готові "рішуче" відстоювати свої права та захищати бренд, репутацію і їжу.

До речі, мережа McDonald's, заснована в 1940 році, на сьогоднішній день контролює близько 32 тисяч ресторанів швидкого харчування в 120 країнах світу.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.