У Європі незабаром з'являться "льодяники краси" Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2010 12:15 · Розділ: Краса і здоров'я

У Європі незабаром з'являться в продажу цукерки, які значно покращують зовнішній вигляд та укріплюють загальний стан здоров'я. «Льодяники краси» на сьогоднішній день вже продаються в Бразилії, а наступного року з'являться на прилавках магазинів Англії.

До складу нових льодяників входитиме колаген та інші корисні речовини (фото взято з сайту foodforfun.ru)
До складу нових льодяників входитиме колаген та інші корисні речовини (фото взято з сайту foodforfun.ru)

Винахідники цих унікальних та оригінальних солодощів запевняють, що створений ними продукт активно сприяє уповільненню процесу старіння організму, покращуючи при цьому колір шкіри обличчя. Солодощі низькокалорійні, не містять консервантів і цукру, зате збагачені колагеном та вітамінами. Льодяники мають чотири аромати, а вартість їх становитиме близько семи з половиною фунтів за упаковку.

Джерело: http://hot-info.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.