Три в одному: годинник, телефон і флеш- карта Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2010 11:42 · Розділ: Техніка

Назва компанії sWaP утворена зі словосполучення smart Watch and Phone ( в перекладі означає «розумний годинник та телефон»). Новинка, представлена компанією цього місяця, цілком відповідає такому визначенню. Принаймні, в ній стовідсотково поєднуються функції годинника та телефону. Водночас це не годинник, вбудований в телефон, а, скоріше, навпаки. Модель отримала назву sWaP Rebel.

Пристрій оснащений спеціальним кольоровим рідкокристалічним дисплеєм, розмір якого складає 1,46 дюйм, та який поєднаний із сенсорною панеллю. В комплект також входить мініатюрне перо.

Виконуючи функції телефону, sWaP Rebel працює в мережах GSM 850, 900, 1800, 1900 МГц, забезпечуючи голосовий зв'язок, обмін SMS та MMS. Пристрій разом з тим може відтворювати записи у форматах MIDI, WAV, AAC, MP3, 3GP і MPEG-4. Є можливість скористатися FM-тюнером і диктофоном. Вбудована камера ідеально підходить для фотозйомки та відеозапису.

Годинник можна підключити до ПК за допомогою інтерфейсів USB 2.0 і Bluetooth 2.0
Годинник можна підключити до ПК за допомогою інтерфейсів USB 2.0 і Bluetooth 2.0

Годинник (по суті своїй це мініатюрний комп'ютер) оснащений 128 МБ вбудованої флеш-пам'яті, доступної користувачеві. Ще 32 МБ - у розпорядженні ОС. Розширити пам'ять можна за допомогою картки формату micro SD. В комплект входить картка об'ємом 2 ГБ, максимальний підтримуваний об'єм пам’яті дорівнює 8 ГБ.

Для підключення до ПК необхідно використовувати інтерфейси USB 2.0 і Bluetooth 2.0. Підтримка Bluetooth A2DP надає можливість прослуховувати різноманітні записи за допомогою стереофонічної гарнітури. В корпусі пристрою встановлено гучномовець та мікрофон для забезпечення можливості гучного зв'язку. Годинник-телефон випускають в кількох яскравих варіантах оформлення.

На одній зарядці батареї пристрій в режимі безперервної розмови здатний пропрацювати протягом 130-160 хвилин, в режимі очікування - близько 85 годин. Ціна новинки в онлайнових магазинах на сьогоднішній день становить близько $ 300.

Джерело: http://www.ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.