Різдвяні листівки з використанням ненормативної лексики Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2010 11:27 · Розділ: Новорічні новини

В Австралії в мережі магазинів Cotton On в продаж надійшли доволі оригінальні різдвяні листівки та спеціальний обгортковий папір, оформлені з використанням ненормативної лексики. Виготовлення та реалізацію цих святкових товарів одразу ж засудили місцеві релігійні діячі, які заявили, що вже одним лише своїм існуванням листівки та папір підривають дух Різдва.

Написи на вітальних листівках і папері звучать так: "Merry Fucking Christmas" (що приблизно можна перекласти як "Вітаю з довбаним Різдвом") і "Happy Christmas DIckhead" (вільний переклад - "З Різдвом, дурню"). Вартість однієї такої скандальної листівки становить п'ять австралійських доларів (трохи менше п'яти доларів США).

Різдвяні листівки з використанням матів викликали обурення в багатьох (фото взято з сайту maidan.org.ua)
Різдвяні листівки з використанням матів викликали обурення в багатьох (фото взято з сайту maidan.org.ua)

У даному контексті експерт з питань маркетингу Пол Харрісон зазначив, що сам виступає проти продажу таких листівок, однак підкреслив привабливість схожих товарів для певних категорій покупців. "Особисто мені вони видаються образливими, однак багато людей вважають такі листівки просто кумедними", - підкреслює фахівець.

Представники мережі магазинів у свою чергу зазначили, що не бачать нічого поганого в продажу листівок з ненормативними привітаннями. "У всіх різне почуття гумору. Ці листівки не пропагують насильство чи ворожість. До того ж, вони в більшості орієнтовані на молодих покупців. А тим, кому листівки видалися надто образливими, можу порадити не купувати їх", - зазначила представниця магазинів.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.