З Нового року - нове життя Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2010 11:20 · Розділ: Суспільство

Після свят - менше стресу та більше занять спортом. Так, серед позитивних намірів мешканців Німеччини лідирують зменшення впливу стресів на власний організм та ведення здорового способу життя. В Новому році більшість мешканців Німеччини також планують частіше спілкуватися з близькими та більше часу приділяти самим собі.

З 1 січня займуся спортом, кину курити та розпочну пошуки нової роботи - нерідко схожі починання та докорінні зміни власного життя ми відкладаємо на початок року. І німці тут не виняток. Згідно з опитуванням, проведеним нещодавно працівниками соціологічного інституту Forsa, результати якого були представлені 14 грудня, 59 відсотків мешканців Німеччини з Нового року планують зменшити рівень емоційних навантажень та стресу і проводити більше часу з близькими. Водночас 49 відсотків усіх опитаних мають намір більше часу приділяти собі.

Багатьох на сьогоднішній день хвилюють проблеми здорового способу життя. 52 відсотки респондентів заявили, що планують частіше займатися спортом та вести активний спосіб життя. 44 відсотки опитаних з Нового року стежитимуть за своїм харчуванням, ще 34 відсотки поставили собі за мету схуднути. А ось кинути курити плануює лише 12 відсотків респондентів.

В Новому році мешканці Німеччини планують значну увагу приділити заняттям спортом (фото взято з сайту ko-peyka.com.ua)
В Новому році мешканці Німеччини планують значну увагу приділити заняттям спортом (фото взято з сайту ko-peyka.com.ua)

Молодь багато уваги приділяє фінансам - 53 відсотки учасників опитування, яким не виповнилося 30 років, зізналися, що з Нового року мають намір більше стежити за своїми витратами й економити.

Однак схожі наміри зазвичай, як відомо, знову відкладаються в довгий ящик вже незадовго після свят. За даними спеціального дослідження, лише половина німців дотримується свого плану довше трьох місяців. В опитуванні, проведеному на замовлення компанії медичного страхування DAK, взяло участь 3008 осіб віком від 18 років.

Джерело: http://www.dw-world


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.