Засновник Facebook Марк Цукерберг став "людиною року" Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2010 11:10 · Розділ: Суспільство

Цими днями журнал Time назвав "людиною року" Марка Цукерберга, засновника такої популярної сьогодні соціальної мережі Facebook. Поруч з ним за це звання боролися афганський лідер Хамід Карзай, засновник сайту Wikileaks Джуліан Ассандж, врятовані чилійські шахтарі, а також сучасний Рух чаювання у США.

При цьому Ассандж до оголошення результатів набрав найбільшу кількість голосів читачів журналу: його охарактеризували як найвпливовішу людину 2010 року.

Журнал Time обирає "людини року" з 1920-х років; великий фотопортрет переможця конкурсу традиційно розміщують на обкладиці одного з грудневих номерів журналу. Цього року номер з обличчям переможця з’явиться у п'ятницю 17 грудня.

Марк Цукерберг став одним з наймолодших переможців конкурсу (фото взято з сайту internet.cnews.ru)
Марк Цукерберг став одним з наймолодших переможців конкурсу (фото взято з сайту internet.cnews.ru)

Під час вибору “людини року” береться до уваги насамперед те, який вплив та чи інша особа здійснювала на події в світі - і цей вплив не обов'язково повинен бути позитивним. Так, приміром, у різний час "людиною року" за версією Time ставали Гітлер, Сталін і аятолла Хомейні.

У 2009 році це звання отримав глава Федеральної резервної системи США Бен Бернанке, у 2008 - Барак Обама, у 2007 році - Володимир Путін. У віці 26 років Цукерберг став одним з наймолодших "людей року" за всю історію конкурсу.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.