Найскандальніші розлучення зірок Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2010 10:53 · Розділ: Життя

Шлюб телеведучої Тіни Канделакі та Андрія Кондрахіна, який тривав близько одинадцяти років, нещодавно закінчився розлученням, ініціатором якого стала сама Тіна, хоча ще донедавна зірка стверджувала, що сподівається зберегти сім'ю.

Андрій Доманський та Лідія Таран розлучилися після п'яти років подружнього життя.

Зірка популярного телесеріалу «Відчайдушні домогосподарки» звернулася до Верховного суду Лос-Анджелеса з позовом про розірвання шлюбу з 27-річним французом Тоні Паркером. Інформація, яка досить швидко розповсюдилася, про те, що Тоні зраджував Єві, стала для актриси «приголомшуючим нищівним ударом».

А у квітні цього року стало відомо, що співачка Єва Польна розлучилася зі своїм чоловіком, бізнесменом Сергієм, після трьох років подружнього життя. Співачка вийшла заміж у 2007-му році, і в пари є донечка Амалія. За словами колишнього подружжя, Сергій не зміг витримати постійних відвідин дружиною різноманітних світських заходів.

Чоловік не витримав постійних відїздів дружини на світські вечірки (фото взято з сайту news.peoples.ru)
Чоловік не витримав постійних відїздів дружини на світські вечірки (фото взято з сайту news.peoples.ru)

«В нас був чудовий перший рік спільного життя, особливо після народження Макса. Джордан був просто дивовижний. Він перший кидався міняти пелюшки Максу. А потім все змінилося: я одна почала виховувати Макса і відчула незалежність у взаєминах», - згадує Крістіна Агілера.

Пара, яка прожила в шлюбі протягом п'яти років, подала на розлучення в квітні 2010 року після того, як надбанням широкої громадськості стала інформація про постійні зради чоловіка Баллок.

Знаменитий американський актор і режисер Мел Гібсон навесні цього року розлучився зі своєю російською подругою Оксаною Григор'євою, яка народила йому в листопаді 2009 року донечку. Останнім часом Гібсон і Григор'єва неодноразово зверталися до суду з приводу надання прав на опікунство їхньою спільною дитиною.

Джерело: http://www.rtkorr.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.