Чотирирічний малюк обікрав ювелірний магазин Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2010 10:30 · Розділ: Події у світі

Цими днями у мексиканському місті Оахака чотирирічний хлопчик серед білого дня викрав коштовності з ювелірного магазину, в той час як його мама відволікала продавців розмовами.

Жінка попросила продавців показати їй нові перстені та намиста, виготовлені зі срібла. Персонал пішов назустріч клієнтці та, відчинивши вітрини, почав демонструвати товар. Відвідувачка уважно розглядала коштовності та задавала питання, на які консультанти давали необхідні відповіді.

Поки мати відволікала продавців, хлопчик знімав коштовності зі стендів (фото взято з сайту serdza.ru)
Поки мати відволікала продавців, хлопчик знімав коштовності зі стендів (фото взято з сайту serdza.ru)

Якраз у цей момент дитина зняла прикраси спочатку з одного стенду, а згодом і з іншого. Після цього хлопчик разом із мамою покинув магазин. Зникнення ювелірних виробів продавці помітили вже згодом. За оцінками працівників торгового центру, вартість зниклих прикрас сягає п'яти тисяч песо. Водночас спочатку юного відвідувача ніхто навіть не запідозрив у крадіжці. Викрити малюка з кримінальними нахилами й талантами допомогли записи камер відеоспостереження. Фахівці в свою чергу відзначили, що дитина була енергійною та діяла досить швидко.

Спершу у працівників правоохоронних органів з'явилися дві версії, пов'язані з цим злочином. Згідно з першим припущенням, хлопчик аж ніяк не усвідомлював своїх дій. За другою гіпотезою, пограбування було ретельно спланованим, і жінка заплановано відволікала продавців, щоб дати своєму синові час на викрадення коштовностей. Правоохоронцям поки що не вдалося затримати злочинну пару. Однак захисники закону запевнили, що жінці в будь-якому випадку доведеться повернути в магазин викрадені прикраси.

Відзначимо, що раніше схожий інцидент був зафіксований у Південній Кореї: шестирічна дівчинка викрала з одного із банків близько 140 тисяч доларів. Гроші зберігалися у спеціальному міні-сейфі, розташованому під письмовим столом у кімнаті для VIP-клієнтів.

Джерело: http://www.dni.ru/


Інші новини розділу