У США сфотографовано нетипову снігову людину Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2010 11:49 · Розділ: Цікаві факти

У штаті Луїзіана, можливо, сфотографована нетипова "снігова людина". Знімки були зроблені автоматичною камерою 30 листопада цього року в одному із заповідників американського штату Луїзіана (Berwick near Morgan City, Louisiana). Принаймні так запевняє їхній анонімний автор - невідомий мисливець на оленів, який і встановив камеру для проведення необхідних йому спостережень за дикою природою.

На даний час в багатьох диких місцевостях, яких не торкнувся розвиток цивілізації, встановлюються камери спостереження - їх розставляють криптозоологи, зайняті пошуками "снігової людини" з метою зафіксувати незвичайний об’єкт чи йєті, як ще називають цю істоту. Може бути, вона нарешті попалася?

Тло, на якому зображена істота (людина-павук або голий йєті), виглядає цілком правдоподібно
Тло, на якому зображена істота (людина-павук або голий йєті), виглядає цілком правдоподібно

Однак криптозоологи сумніваються. Так, йеті - істоти кошлаті, а в кадрі якесь оголене створення. Йеті міцні та громіздкі, а зроблених знімках просто якийсь “доходяга” з палаючими, як у кота, очима.

Журналісти британської газети Daily Mail, де й було опублікувано знімки, вважають, що істота, яка потрапила в кадр, схожа скоріше на людину-павука. Та автор знімків наполягає на тому, що вони справжні, дійсно зроблені в лісі. Ніякого монтажу. А хто вже на фото, він не знає. Може бути, це якийсь нетиповий йєті.

Джерело: http://oko-planet.su/


Інші новини розділу