Сайт, який доводить існування Санта Клауса Автор: lesya · Опубліковано: 14.12.2010 12:09 · Розділ: Новорічні новини

Підприємець з Америки Стівен Локхардт знайшов оригінальний та доволі простий спосіб довести дітям, які сумніваються в існуванні Санта Клауса, безпідставність їхньої недовіри. Чоловік створив спеціальний сайт «Я зловив Санту!», який допомагає повернути дитині віру в казку.

Батькам недовірливих дітлахів необхідно просто завантажити фотографії новорічного інтер'єру будинку, дитячої кімнати, вітальні з каміном та інших місць, де, на їхню думку, може з'явитися Санта Клаус у Новорічну ніч. Далі за допомогою спеціалізованих чудо-програми обирається відповідне зображення Санта Клауса в потрібній позі з метою вставлення його образу в свою фотографію.

Зображення Санта Клауса можна буде вставити в будь- який інтерєр (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Зображення Санта Клауса можна буде вставити в будь- який інтерєр (фото взято з сайту liveinternet.ru)

Готове зображення з Санта Клаусом можна одразу роздрукувати або завантажити в хорошій якості на свій комп'ютер. Весь процес займає не більше трьох хвилин. І коштує процедура всього $ 10. Сайт також надає можливість поділитися фотографією зі своїми друзями на сторінках відомих соціальних мереж, в тім числі Facebook і Twitter.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.