Розлучення позитивно впливає на чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 14.12.2010 11:41 · Розділ: Суспільство

Для багатьох людей розлучення - це трагедія, однак вчені, проводячи дослідження, помітили позитивний вплив цього процесу на чоловіків. За даними Times of India, результати нового дослідження доводять, що самотні розлучені чоловіки починають приділяти більше уваги своєму зовнішньому вигляду та стану здоров'ю, сподіваючись у майбутньому зав'язати нові взаємини. Жінки натомість з більшою ймовірністю після розлучення частину здоров'я втратять.

Одружені чоловіки підсвідомо дозволяють собі товстіти, хворіти та рідше приймати душ тому, що їм більше немає необхідності змагатися з суперниками за увагу жінки.

Чоловіки починають стежити за собою в надії знайти ще одну супутницю життя
Чоловіки починають стежити за собою в надії знайти ще одну супутницю життя

Останнє дослідження, в якому взяли участь 9000 чоловіків, проводилося вченими інституту Каролінська в Стокгольмі (Швеція) протягом 8 років. «В середовищі розлучених чоловіків ми відзначаємо зростаючу тенденцію стежити за собою, в той час як з розлученими жінками все навпаки», - повідомили вчені. «Самотні чоловіки підтримують форму, щоб не втратити привабливість та знайти нову супутницю життя».

Джерело: http://www.innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.