Ще декілька слів про блокування апетиту Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2010 13:20 · Розділ: Краса і здоров'я

За даними Globalist, британські вчені в процесі проведення відповідних експериментів виявили речовину, яка здатна заблокувати почуття голоду. На сьогоднішній день розпочато розробку препарату, який блокуватиме апетит.

Так, цими днями у Великобританії вченим вдалося виявити речовину, яка відповідає за відчуття насичення. Організм виробляє цей елемент шляхом впливу на ту частину головного мозку, яка активно працює в процесі насолоди людини їжею.

А ось цим малюкам надмірний апетит, здається, аж ніяк не зашкодить (фото взято з сайту 20minut.ua)
А ось цим малюкам надмірний апетит, здається, аж ніяк не зашкодить (фото взято з сайту 20minut.ua)

Речовина отримала назву гомопрессін. Вчені припускають, що в разі створення препарату на основі гомопрессіну з’явиться можливість повністю вирішити проблему переїдання. Препарат не тільки пригнічуватиме апетит, а й блокуватиме виникнення бажання перекусити. Вчені вже провели відповідні дослідження на мишах. Результати показали, що гомопрессін здатний придушити почуття голоду навіть у гризунів, які славляться своєю ненаситністю.

Разом з тим вчені не помітили будь-яких змін та побічних ефектів у поведінці мишей, які піддавалися випробуванню. На даний час дослідження британських вчених тривають. Вони продовжуватимуть вивчення основних властивостей гомопрессіну. Тепер спеціалісти мають намір створити таблетки на основі описаного вище препарату. Фахівці сподіваються, що в результаті роботи отримають ефективний препарат для придушення апетиту, який, до того ж, буде безпечним для здоров'я людей.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.