Apple обладнає новий iPad двома камерами Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2010 13:12 · Розділ: Нові технології

Нова модель планшетного комп’ютера Apple iPad буде оснащена двома камерами. Про це нещодавно повідомили компанії-постачальники компонентів для iPad. За даними MIGnews, виробництво нових iPad розпочнеться в першому кварталі наступного року.

За твердженням представників компанії, другу версію планшета передбачається обладнати двома камерами по обидва боки корпусу. Разом з тим нові iPad стануть тоншими, легшими та отримають водночас дисплеї з вищою роздільною здатністю.

Apple iPad, перша версія якого з’явилася в січні 2010 року, на сьогоднішній день контролює близько 95% ринку планшетних комп'ютерів. Загалом протягом цього періоду компанії вдалося продати більше 7,5 млн планшетів.

За прогнозами фахівців, продаж планшетних комп'ютерів по всьому світу протягом найближчих двох років збільшаться як мінімум в чотири рази.

Apple iPad знаходиться поза конкуренцією (фото взято з сайту etoday.ru)
Apple iPad знаходиться поза конкуренцією (фото взято з сайту etoday.ru)

Разом з тим, експерти дослідницької групи eMarketer вважають, що в 2012 році буде продано понад 81 млн 300 тис. планшетів. Це на 15 млн 700 тис. пристроїв більше, ніж очікується продати цього року по всьому світу.

Значна частка розширення цієї перспективної сфери ринку комп’ютерних технологій, імовірно, буде забезпечена з боку планшета iPad, розробленого корпорацією Apple. Представники дослідницької групи eMarketer вважають, що у 2010 році загальна частка цього пристрою на ринку складе близько 85%. І хоча частка iPad протягом наступних 24 місяців буде поступово скорочуватися, пристрій, як і раніше, залишиться лідером у цьому сегменті.

Разом з тим низка аналітиків стверджує, що в 2012 році Apple зможе продати більше 56 млн 100 тис. своїх планшетів, а це складе 69% загального обсягу продажів. Одним з основних конкурентів iPad спостерігачі називають PlayBook від RIM. Його масовий продаж планують розпочати на початку наступного року в США.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.