Ароматичні свічки та палички викликають астму Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2010 11:49 · Розділ: Краса і здоров'я

Багатьом з нас подобаються східні пахощі, запропоновані на сучасному ринку у вигляді ароматичних паличок та свічок, які останнім часом набувають дедалі більшої популярності. Однак висновки тайванських експертів з цього приводу дещо насторожують: за даними спеціалістів, надмірна любов до подібних речей може зашкодити здоров'ю. Виявляється, ароматичні свічки та палички, різні парфуми для дому в декілька разів збільшують ризик розвитку астми.

Результати дослідження, проведеного під керівництвом Янлін Лео Лі з Національного тайванського університету в Тайбей, продемонстрували невтішні дані: з- поміж 3800 школярів середніх класів 3% хворіли астмою, а у 5% підлітків спостерегли передасматичні симптоми. Водночас в тих дітей, чиї батьки використовували в будинку пахощі, на 36% зростала схильність до розвитку астми та на 64% збільшувався ризик появи задухи.

Ароматичні свічки та палички шкодять здоровю (фото взято з сайту lifetrees.ru)
Ароматичні свічки та палички шкодять здоровю (фото взято з сайту lifetrees.ru)

Зазвичай пахощі виготовляють з рослинних матеріалів, наприклад, з кори дерева, смоли, коренів, квітів і масел. Під час спалювання таких речовин утворюються шкідливі субстанції на зразок бензолу і поліциклічних ароматичних вуглеводнів. Разом з тим, дослідження, проведене щев 2008 році, виявило чіткий зв'язок між впливом даних сполук на людину та розвитком раку в майбутньому.

Джерело: http://www.zdr.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.