Ювелірна колекція Шерон Стоун забезпечить водою мешканців Африки Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2010 11:42 · Розділ: Події у світі

Те, що світові знаменитості надають величезну та неоціненну допомогу мешканцям країн третього світу, відомо всім. Хтось миттєво реагує на природні лиха та катаклізми й одразу вирушає на місце трагедії, інші протягом всієї кар'єри підтримують та фінансують різні благодійні фонди.

Відома й популярна Шерон Стоун також не залишилася осторонь. Тим більше, що на сьогоднішній день зайнятися їй особливо нічим. Індустрія високої моди назавжди закрила перед нею свої двері, втім, як і кінематограф. Все-таки вік акторки вже досить солідний. Тому Шерон Стоун зайнялася тим, що їй найбільше до душі - створенням естетично красивих речей та допомогою нужденним.

Ось уже протягом двох років Шерон Стоун створює чудові прикраси з золота, які продає, а виручені гроші повністю витрачає на придбання води для всіх мешканців африканського континенту.

Остання презентація нової колекції ювелірних виробів від Шерон Стоун відбулася у Беверлі-Хіллз другого грудня. Шерон Стоун продемонструвала публіці нові браслети і кольє, виготовлені із золота.

Шерон Стоун продовжує завойовувати серця (фото взято з сайту ra-info.ru)
Шерон Стоун продовжує завойовувати серця (фото взято з сайту ra-info.ru)

До речі, як на свій вік Шерон Стоун виглядає блискуче. Звичайно, її не слід зрівнювати з молодесенькими актрисами. Тим не менше, смак, відчуття міри й елегантність, які завжди були притаманні знаменитості, допомагають їй втілювати той образ, який зберігся в пам’яті багатьох ще з часів дев'яностих.

На відміну від більшості зірок її віку, жінка не стала закачувати собі під шкіру літри силікону, колоти ботокс, а також мучити себе виснажливими дієтахми, проводячи при цьому по двадцять чотири години на день в тренажерних залах. Звичайно, шия і шкіра обличчя Шерон Стоун підтягнуті. І це, безперечно, заслуга пластичних хірургів та здорового способу життя.

Шерон Стоун ніколи не зловживала пластичними операціями. В юності вона пишалася красою, якою наділила її природа, а вперше наважилася на операцію, коли їй було вже далеко за сорок.

Джерело: http://www.nastya.u


Інші новини розділу