Веслі Снайпс відбуває тюремне покарання Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2010 13:49 · Розділ: Події у світі

Знаменитий американський актор Веслі Снайпс відбуває у в'язниці штату Пенсільванія трирічний тюремний термін. До такого покарання він був засуджений федеральним судом штату Флорида за ухилення від сплати податків.

В матеріалах справи, порушеної ще в 2006 році стосовно Снайпса, відзначається, що сам актор не вів свої справи самостійно: його податкові проблеми протягом тривалого часу вирішувала фірма American Rights Litigators, яка отримує 20% повернутих після сплати податків коштів. У представлених цією компанією від імені знаменитості документах було знайдено багато порушень.

Так, в обвинувачуваному висновку зазначається, що Снайпс лише протягом 1996- 1997 років незаконно одержав від держави 15 млн доларів з тих коштів, які він виплатив раніше у вигляді податків. На це в актора, за відповідними даними правоохоронних органів, не було ніяких підстав.

Ще до початку судового розгляду знаменитий голлівудський актор визнав себе винним, запропонувавши погасити всю наявну заборгованість. Однак суд не взяв до уваги пропозицію, засудивши Снайпса до максимального передбачуваного за скоєний злочин терміну покарання.

Веслі Снайпсу відмовили в апеляції (фото взято з сайту dozor.kharkov.ua)
Веслі Снайпсу відмовили в апеляції (фото взято з сайту dozor.kharkov.ua)

В'язниця в Пенсільванії, куди в четвер відправили актора, є виправною установою з найнижчим рівнем охорони. Там відбувають покарання люди, які скоїли злочини, не пов'язані з насильством. Мільйонер Снайпс проживатиме у двомісній камері. Згідно з правилами цього виправного закладу, ув’язненим дозволяється витрачати не більше 290 доларів на місяць на придбання різних товарів в місцевій тюремній крамниці.

А в листопаді цього року Федеральний суд американського штату Флорида вдруге відмовив відомому американському акторові Веслі Снайпсу в апеляції, постановивши, що той повинен відбувати трирічний тюремний термін, отриманий за ухилення від сплати податків.

Разом з тим, окружний суд міста Окала (штат Флорида) виніс вирок у справі Уеслі Снайпса 26 квітня 2008. За словами судді, він виніс максимально суворий вирок, строгість якого прямо пропорційна популярності обвинуваченого.

Уеслі Снайпс добре знайомий глядачам за трилогією «Блейд», а також завдяки ролям у фільмах «Лихоманка джунглів», «Білі люди не вміють стрибати», «Мистецтво війни» та багатьох інших картинах.

Джерело: http://www.vz.ru


Інші новини розділу