З віком жінки стають схильними до інтриг “на стороні” Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2010 13:22 · Розділ: Суспільство

Представниці прекрасної статі, до яких невпинно наближається старість, набагато частіше зраджують своїм супутникам життя, - в тім числі й тим, з ким перебувають у законному шлюбі, - ніж молоді жінки. Такого висновку дійшли британські вчені, опираючись на результати анкетного опитування, в якому взяло участь більше трьох тисяч жінок.

Зокрема з'ясувалося, що хоча б один раз протягом життя чоловікові зрадили 25% жінок віком від 50 років. При цьому контрацептиви використовувалися тільки в одному випадку з шести. Незахищений секс практикувала кожна третя з опитаних жінок у віці від 51 до 55 років, а чверть усіх опитаних робили це систематично.

Літні жінки не лише нерозбірливі у виборі партнерів - вони ще й практикують незахищений секс (фото взято з сайту myspace.com)
Літні жінки не лише нерозбірливі у виборі партнерів - вони ще й практикують незахищений секс (фото взято з сайту myspace.com)

Натомість дівчата віком від 16 до 20 років виявилися набагато розбірливішими у виборі сексуальних партнерів. Таким чином, за твердженням авторів дослідження, поширена думка щодо розбещення сучасної молоді на тлі «подвигів» старшого покоління виглядає, м'яко кажучи, не зовсім справедливою.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.