У США клієнтам готелів зичитимуть... домашніх улюбленців Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2010 11:41 · Розділ: Цікаві факти

Низка готелів США пропонують новий вид послуг - надання клієнтам у номер з метою створення затишку та забезпечення психологічного комфорту персональних тварин - собаки, кішки чи рибок. Відомо, що в більшості своїй американці дуже люблять тварин. Однак далеко не всім вдається завести собі домашнього улюбленця. А ті особи, в кого є домашні тварини, не завжди мають можливість взяти їх з собою в поїздку. Тому адміністрацією низки американських готелів було прийнято рішення надавати клієнтам в разі потреби разом із номером собаку, кішку та навіть рибок. За твердженням представників таких готелів, спілкування з тваринами надає відвідувачам унікальну можливість розслабитися і зняти стрес.

Ідея надавати в оренду собак вперше з’явилася у власників готелю "Фейрмонт Сонома" в Каліфорнії. Там вже протягом тривалого часу в списку працівників готелю значиться лабрадор по кличці Зевс, основним завданням якого є зустріч гостей. Окрім того, будь-який охочий міг "орендувати" Зевса для здійснення прогулянки по горах. Зрозумівши, що більшість відвідувачів раді спілкуванню з доброзичливою собакою, власники готелю була включили в прейскурант спеціальну послугу з надання гостям в оренду на увесь період перебування в готелі собак, кішок та навіть акваріума з рибками.

Деякі готелі США надаватимуть в оренду тварин (фото взято з сайту mapia.ua)
Деякі готелі США надаватимуть в оренду тварин (фото взято з сайту mapia.ua)

З часом ця ідея набула популярності та масового поширення в інших готелях країни. Тепер можна замовити номер з акваріумом в готелі в Чикаго (штат Іллінойс), забронювати номер, у вартість якого входить собака або кішка в Бостоні (штат Массачусетс), Бівер-Крик (штат Колорадо) та навіть у Нью-Йорку. Водночас гостям доведеться систематично вигулювати собак та годувати іншу живність, яка опинилася під їхньою опікою. За тим, щоб постояльці поводилися з тваринами належним чином, стежитимуть працівники готелю.

Разом з тим, власники таких готелів подбали і про тих клієнтів, які не люблять тварин або страждають алергією. В готелях є номери, в які заборонено впускати тварин. Їхня присутність також заборонена в барах і ресторанах готелів.

Джерело: http://www.ami-tass.ru


Інші новини розділу