Німець прикрасив кущ марихуани новорічною гірляндою Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2010 11:30 · Розділ: Кримінал

За даними Agence France-Presse, цими днями німецька поліція виявила в будинку мешканця міста Кобленц, розташованого на заході країни, двометровий кущ марихуани, прикрашений ялинковою гірляндою. Незвичайну та, без сумніву, оригінальну "новорічну ялинку" поліцейські виявили під час проведення запланованого раніше антинаркотичного рейду по місту.

Громадянин Німеччини, в домі якого правоохоронці виявили прикрашений кущ марихуани, розповів поліцейським, що планував прикрашати його й надалі ялинковими іграшками до Різдва. За словами чоловіка, він навіть мав намір покласти під свою "ялинку" подарунки, як того вимагає традиція.

Поліція не зрозуміла жарту старого хіппі
Поліція не зрозуміла жарту старого хіппі

Однак двометровому кущу марихуани так і не судилося дочекатися Різдва - поліція конфіскувала "дерево" у німця, якого представники органів правопорядку охарактеризували як "старого хіппі". Тепер чоловікові, ймовірно, будуть пред'явлені звинувачення в зберіганні наркотиків. Окрім куща працівники поліції також виявили у правопорушника 150 грамів сушеної марихуани.

Схожий випадок стався в Німеччині декілька днів тому. Мюнхенська поліція виявила в будинку 21-річного мешканця міста особливий різдвяний календар, оформлений не цукерками, а сірниковими коробками зі зразками марихуани.

Джерело: http://wknews.ru/


Інші новини розділу