Ванни на каблуках — хіт сезону в Італії Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.05.2009 10:46 · Розділ: Цікаві факти

З приходом літа кращі будинки Італії будуть прикрашені незвичайним предметом інтер'єру — величезною ванною у формі жіночої туфлі на шпильці, що стала справжнім хітом сезону для жителів Середземномор'я, які цінують естетику.

Ванна, що нагадує форму величезної жіночої туфлі, створена однією з італійських фірм, проте не для Тижня моди, а на честь 50-ліття ляльки Барбі, яка відзначає цього року свій ювілей. Розробка увійшла до колекції разом з іншими ваннами не менш екзотичних дизайнів, серед яких екземпляри, прикрашені рожевими бантами та блакитними квітами.

У ванні-туфельці потрібно сидіти ногами в сторону носка, і головою до каблука. На думку винахідників, форма виробу просто ідеальна для того, щоб максимально розслабитися під час приймання водних процедур. Крім того, вона демонструє новий рівень оригінальності.

Фото взято з сайту tv.ukr.net
Фото взято з сайту tv.ukr.net

"Її форма ідеальна, щоб забезпечити тілу комфортну позицію, в той час, як вода стікає зверху, масажуючи плечі", - говорить представник фірми. Туфлі, в яких можна купатися, в продаж вийдуть насамперед в Мілані, а потім з'являться і по всьому світі.

Джерело tv.ukr.net


Інші новини розділу