Крокодил охороняє помешкання від злодіїв Автор: lesya · Опубліковано: 09.12.2010 11:48 · Розділ: Цікаві факти

Нільський крокодил на прізвисько Гена, який живе у звичайнісінькому помешканні, охороняє будинок від грабіжників. Зелений, майже двометровий зубатий крокодил проживає не у клітці, а в будинку родини Єршових на правах звичайного домашнього улюбленця, засинаючи біля батареї на кухні та навіть на обідньому столі або господарському дивані.

Протягом 13 років свого життя Гена виріс до 1 метр 84 сантиметрів та вже майже наздогнав молодого господаря - 33-річного Володимира Єршова, перерісши водночас старшого - 60-річного Віктора Єршова.

“Ми Гени не боїмося зовсім, звикли до нього, він ще один член сім'ї. Навіть онучка, якїй півтора року, може спокійно гратися поряд з Геною. Звичайно, під нашим наглядом. Ще можемо спати і чути: ось Гена проповз до себе на кухню, посидів біля улюбленого диванчика поблизу вікна, попихтів, виліз на нього і заснув. Він жодного разу нікого з нас не зачепив”, - з гордістю заявляє 60-річна Ніна Єршова. “Напевне, тому, що відчуває: ми його любимо, відповідаючи тим же”

А ось ще один нільський крокодил, який оселився у костопільчанина Андрія (фото взято з сайту gazeta.rv.ua)
А ось ще один нільський крокодил, який оселився у костопільчанина Андрія (фото взято з сайту gazeta.rv.ua)

Крихітного, схожого на іграшкового, крокодильчика Володя Єршов придбав у Новосибірську 13 років тому та привіз у дім батьків - у Кузбасский райцентр Яшкін. “Маленький Гена здавався надто виснаженим. Я його спочатку шкодувала, а потім і не помітила, як полюбила,” - сміється Ніна Гаврилівна. “А ось чоловік до нього приблизно півроку ставився з відразою, та вже аж потім звик”.

Сміливість, з якою старші Єршови пестять чи переносять домашнього улюбленця по будинку під пахвою, вражає. Однак гігант- крокодил лякає лише тих, хто вперше бачить хижака так близько. “Гена любить купатися”, - з гордістю розповідає господар рептилії. “Я поливаю його водою та змащую маслом для новонароджених.

Оселя Єршових розташувалася на самісінькій околиці райцентру. В робочий час або час відпусток, коли будинки селища порожніють, скрізь сновигають злодії. “Та до нас ніхто не потикається, адже Гена - охоронець”, - стверджує Ніна Гаврилівна. “Навколо всі давно знають, що в будинку живе крокодил, «працюючи крокодилом», як у книжці”.

В помешканні у нільського сибіряка є своє улюблене містечко - на теплій кухні. Коли зима зовсім набридає, Гена любить залазити на свій диванчик, спинатися на задні лапи та тулитися носом до шибки - так він чекає сонця, кличе його. І коли Гена це робить, рідкісне сибірське сонце обов'язково виглядає з- поміж снігових хмар, щоб приголубити зубатого.

Джерело: http://www.lifenews.ru/


Інші новини розділу