Відтепер гаманець самостійно контролюватиме витрачені кошти Автор: lesya · Опубліковано: 08.12.2010 12:58 · Розділ: Нові технології

Оригінальна комп'ютерна розробка з'явилася цими днями у Сполучених Штатах. Це дуже незвичний та своєрідний комп'ютеризований гаманець, який вміє розмовляти та наділений чудовою здатністю повідомляти власника про стан його банківського рахунку.

Корисність застосування свого винаходу Джон Кестнер з медійної лабораторії американського Массачусетського технологічного інституту вбачає власне у використанні пристрою в ті дні, які безпосередньо передують святам, приміром, напередодні Різдва та Нового року, в той час, коли громадяни, як правило, необдумано та необгрунтовано за допомогою кредитних карт буквально "спустошують" свої банківські рахунки.

Гаманці, щорозмовляють, можуть бути трьох видів
Гаманці, щорозмовляють, можуть бути трьох видів

Доцільність винаходу полягає насамперед в тому, щоб "розумний" та "розмовляючий" гаманець міг вчасно сповістити власника про те, що його фінансові можливості на даний конкретний момент помітно знизилися. Потрібний ефект досягається трьома способами, водночас кожен гаманець отримав окрему індивідуальну назву.

1. Почнемо з "Павича". Цей гаманець здатний товстішати або тоншати в залежності від того, якими фінансовими засобами розпоряджається його власник.

2. "Матінка Ведмедиця" - цього своєрідного зберігача купюр назвали так тому, що він нібито "оберігає" готівку, яка знаходиться всередині. Замок цього портмоне з кожним разом, в міру зняття нових коштів, починає важче відмикатися. Коли ж гроші закінчуються, гаманець просто неможливо відчинити.

3. "Джміль". Цей пристрій завдяки вбудованому вібруючому механізму дзижчить щоразу, коли відбувається транзакція з банківськими рахунками - чи то за допомогою інтернету, чи з використанням кредитної банківської картки в магазині. При цьому, чим вища сума коштів, які знімаються, тим довше триватиме звучання.

За оригінальним задумом винахідника, розроблені ним пристрої мають служити нагадуванням про масштаби здійснених кредитних операцій.

Як же вони працюють? У кожний гаманець вмонтовано мініатюрний комп'ютер з підключенням Bluetooth до мобільного телефону власника. Під час банківських транзакцій гаманець завдяки Інтернету отримує можливість зчитувати інформацію з відповідних банківських рахунків.

В результаті на вбудовані в портмоне в залежності від модифікації гаманця механізми надходять своєчасні необхідні сигнали, що змушує ці пристрої поводитися відповідно до отриманих відомостей.

На сьогоднішній день існують лише прототипи "розумних" гаманців. Винахідник розраховуєна те, що в разі появи комерційного інтересу, можна буде негайно запустити їх у масове виробництво.

Джон Кестнер поки що не оголосив вартість гаманця, покликаного турбуватися про банківські рахунки та зберігати гроші свого власника.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.