Куріння не знімає стресу Автор: lesya · Опубліковано: 08.12.2010 12:27 · Розділ: Краса і здоров'я

Сьогодні в середовищі залежних від нікотину побутує думка, що сигарети допомагають впоратися зі стресом. Однак зовсім недавно британські дослідники, провівши відповідні експерименти, довели, що курці почуваються значно нещаснішіми, ніж ті, хто надає перевагу здоровому способу життя (у даному контексті йдеться про куріння).

Вчені провели дослідження, в межах якого спостерігали за змінами психологічного стану 236 осіб обох статей, які намагалися кинути палити, порівнючи отримані результати з даними, отриманими в процесі обстеження тих осіб, хто зміг впоратися зі згубною звичкою. Виявилося, що до того часу, поки курець не впорався зі шкідливою звичкою, він відчуває себе нещасним, на відміну від тих, кому кинути курити все ж таки вдалося, причому незалежно від стажу куріння.

Куріння шкодить не лише фізично, але й психічно (фото взято з сайту liveinternet.ru)
Куріння шкодить не лише фізично, але й психічно (фото взято з сайту liveinternet.ru)

Експерти дійшли висновку, що повна відмова від куріння корисна не лише для фізичного здоров'я, але й для психіки людини. Водночас фахівці стверджують, що відмова від куріння - це не така вже страшна психологічна жертва, як вважає переважна більшість курців.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.