У нетбука-планшета Dell Inspiron Duo з'явився китайський конкурент Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2010 09:44 · Розділ: Техніка

Конструкція з екраном, який, обертаючись, забезпечує можливість трансформації з планшета в нетбук і назад, недовго залишалася характерною рисою моделі Dell Inspiron Duo. Може бути, що навіть витонченіше та ж сама ідея реалізована в мобільному комп'ютері, виробником якого є одна з китайських компаній.

Новинка виграє у Dell Inspiron Duo в компактності. Це й не дивно, адже вона оснащена дисплеєм розміром 8,9 дюйми, тоді як у Dell Inspiron Duo - 10-дюймовий дисплей. До того ж у безіменної китайської моделі відсутня спеціальна рамка, всередині якої обертається екран: вона вдало трансформувалася у дві невеликі опори з боків. Результатом таких нововведень стали менші габарити: 261 х 147 х 25,5 мм проти 285 х 194,5 х 28,7 мм. Корпус новинки виготовлений зі спеціального магнієвого сплаву.

Новий планшет з легкістю перетворюється на нетбук
Новий планшет з легкістю перетворюється на нетбук

Основою комп'ютера є одноядерний процесор Intel Atom N450, який працює на частоті 1,6 Ггц (для Dell Inspiron Duo обрано двоядерний процесор Intel Atom N550, який працює на частоті 1,5 Ггц).

Об'єм пам'яті DDR2-667 становить 1 Гб (у Dell Inspiron Duo 2 ГБ пам'яті DDR3), жорсткого диска -120 ГБ (А у у Dell Inspiron Duo - до 320 ГБ).

Пристрій оснащений web-камерою, слотом для карт пам'яті SD, виходом VGA, портом Ethernet та двома виходами USB. Даних щодо ваги новинки та тривалості автономної роботи немає. Відомо лише, що ємність батареї становить 3000 мА/год

Комп'ютер випускається в кількох варіантах колірного оформлення. Вартість новинки та дата появи в інших країнах поки що не повідомляється.

Джерело: http://www.ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.