В Німеччині не люблять мусульман Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2010 12:28 · Розділ: Суспільство

Згідно з результатами проведеного нещодавно опитування, мешканці Німеччини негативніше налаштовані стосовно прихильників мусульманської релігії, ніж інші європейці. Так, лише 34 відсотки респондентів позитивно ставляться до ісламського віросповідання.

Водночас згідно з результатами соціологічного опитування, представленими у четвер, 2 грудня, в Берліні, 58 відсотків всіх учасників дослідження на території Західної Німеччини та 62 відсотки мешканців Східної негативно ставляться до мусульман і лише 34 відсотки респондентів більш- менш позитивно сприймають іслам. Разом з тим, за даними агенства AFP, в інших європейських країнах помітне доброзичливіше та лояльніше ставлення до мусульман та представників різноманітних релігійних конфесій.

В процесі опитування, організованого університетом Мюнстера, більшість респондентів Німеччини заявили, що не відчувають ніякої неприязні до індуїстів, буддистів і євреїв. В той же час близько 30 відсотків опитаних зізналися у негативному ставленні до євреїв.

Разом з тим, 49 відсотків мешканців західних земель Німеччини та 53 відсотки респондентів на сході країни вважають, що всі без винятку релігійні конфесії повинні мати рівні права. Натомість 42 відсотки опитаних дотримуються думки, що у ФРН необхідно обмежити можливості проведення різноманітних мусульманських релігійних культів.

В той же час у світі спостерігається зовсім інша ситуація: так, за рівноправність різних релігійних конфесій в Данії виступили 72 відсотки респондентів, у Нідерландах - 82 відсотки, у Франції - 86, а в Португалії - 89 відсотків усіх опитаних.

Німці також виступають проти будівництва мечетей
Німці також виступають проти будівництва мечетей

Окрім того, німці виступають проти будівництва мечетей. Менше 30 відсотків на заході Німеччини та лише кожен п'ятий на сході лояльно ставляться до створення мусульманських святинь в країні. Натомість в інших європейських країнах за зведення мусульманських храмів висловилася значна більшість опитаних. Так, у Данії за будівництво нових мечетей виступило більше половини респондентів, у Франції та Нідерландах - по дві третини учасників опитування, а в Португалії - майже три чверті опитаного населення.

У даному контексті зауважимо, що в опитуванні, проведеному фахівцями університету Мюнстера, взяло участь по одній тисячі мешканців східних та західних земель Німеччини, а також Данії, Франції, Нідерландів та Португалії.

Джерело: http://www.dw-world


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.